Kdo šetří na kvalitě,platí dvakrát!
  • Twitter Sociální Icon
  • Facebook Sociální Icon
  • LinkedIn Sociální Icon

Kdo šetří na kvalitě,platí dvakrát!

Není plastové okno jako plastové okno. Rozdíly v konstrukcích profilů mají významný vliv na technické vlastnosti a cenu.


Okny z profilových systémů nejnovější generace kladete důraz nejen na vizuální stránku. Geometrie profilů, vypilovaná a propracovaná do nejmenšího detailu, splňuje všechny technické požadavky: tepelně izolační ochranu, protihlukovou ochranu a ochranu proti vloupání, ale také požadavky na větrání – okna z plastových profilů disponují nejnovější technologií.

Okna z plastových profilů se snadno čistí a jsou nenáročná na údržbu. Vzhledem k jejich odolnosti vůči vlivům počasí a vlivům životního prostředí mají dlouhou životnost.

Moderní okenní technologii lze realizovat podle vkusu a stavebního stylu nejen v bílé, ale také v acrylcoloru, dekoračním nebo dřevěném foliování.

Výběr geometrie profilu, způsobu otevírání a rozdělení oken mají vliv na individuální charakter okna. S profily lze realizovat i okna neobvyklých tvarů.

Okna z vícekomorových profilů zajistí, že teplo zůstane uvnitř a hluk venku. Poskytují jistotu, bezpečnost a vytváří nezaměnitelnou atmosféru bydlení

11 zobrazení