Okna Gealan | Česko | OKNA DOMA

Okny z profilových systémů GEALAN nejnovější generace kladete důraz nejen na vizuální stránku. Geometrie profilů, vypilovaná a propracovaná do nejmenšího detailu, splňuje všechny technické požadavky: tepelně izolační ochranu, protihlukovou ochranu a ochranu proti vloupání, ale také požadavky na větrání – okna z plastových profilů GEALAN disponují nejnovější technologií.

Systém profilů GEALAN S 8000 IQ  okna se stavební hloubkou 74 mm, který splňuje všechny požadavky na moderní okenní techniku. Díky 6-ti komorové konstrukci má vynikající tepelné izolační vlastnosti.

Úspornost jako princip

Profilový systém S 8000 IQ dokládá důslednou orientaci na trh společnosti GEALAN. Při konstrukci tohoto systému dorazového těsnění se stavební hloubkou 74 mm byly středem pozornosti hospodárnost a optimalizace materiálu – pro bezproblémové a hospodárné zpracování při výrobě oken.

 • Stavební hloubka 74 mm zajišťuje dobrou tepelnou a protihlukovou izolaci

 • Velká hlavní komora pro upnutí velkých ocelových výztuží

 • Materiálně optimalizovaná geometrie profilu šetří zdroje, a tím také životní prostředí

 • Jen jedna ocelová výztuž pro rámy, křídlo a zárubně

 • Přímé zlepšení klima v místnosti a zvýšený komfort při bydlení díky patentovanému odvzdušňovacímu systému GECCO – pro řízenou výměnu mezi venkovním a vnitřním vzduchem

 • dostupné v mnoha akrylových barvách a (dřevěných) dekoračních fóliích

Systém profilů S 8000 IQ

Poskytuje účinnou ochranu proti hluku, navozuje pocit bezpečí a pohodlí pří používání okna. Systém je navíc mimořádně stabilní díky silným ocelovým výztužím v zárubni i křídle. Pestrá paleta barev nabízí různé varianty povrchové úpravy. Abyste zabránili vzniku plísní, můžete dodatečně použít větrací systém. Velký a hladký povrch odvodňovací drážky usnadňuje údržbu. Výborné tepelné izolační vlastnosti pomáhají nejen snižovat náklady na topení, ale také aktivně přispívají k omezení emisí oxidu uhličitého. Profil má klasický tvar se zaoblenými hranami. Optimální tvar z hlediska materiálu chrání přírodní zdroje a životní prostředí.

VÝHODY SYSTÉMU S 9000

Mnohostranný a vysoce moderní systém S 9000 pro okna, dveře a zdvižně posuvné dveře - volitelně s dvěmi nebo třemi těsnícími rovinami.

Optimalizovaná tepelná izolace

Vyvinutí systému s těmi nejlepšími tepelně izolačními vlastnostmi není náhoda, ale výsledek cílené vývojové práce. Úspěch nám dává za pravdu. Mnohé propočty dokazují vynikající hodnoty tepelné izolace. Cílem vývoje bylo od začátku dosáhnout hodnoty tepelné izolace Uf – 0,92 W/m²K ve standardní kombinaci s výztuhou a tím dosáhnout použitelnosti v pasivních domech. To se daří díky řadě inovativních detailů v uspořádání systému.

 1. Vhodný pro funkční trojskla do tloušťky 52 mm (STV® 54 mm).

 2. Úzká pohledová šířka a designové 15° zkosení.

 3. Inteligentní koncept těsnění s až třemi těsnicími rovinami.

 4. Optimalizováno pro použití STV®, aby bylo možné tabuli a přesah křídla slepit suchou cestou.

 5. Velmi dobrá tepelná a zvuková izolace díky šestikomorové konstrukci a velké konstrukční hloubce osazení rámu a křídla.

 • Twitter Sociální Icon
 • Facebook Sociální Icon
 • LinkedIn Sociální Icon