OKNA DOMA | Česko
  • Twitter Sociální Icon
  • Facebook Sociální Icon
  • LinkedIn Sociální Icon
okna_doma_1.jpg

okna doma

Není plastové okno jako plastové okno. Rozdíly v konstrukcích profilů mají významný vliv na technické vlastnosti a cenu.

Okny z profilových systémů nejnovější generace kladete důraz nejen na vizuální stránku. Geometrie profilů, vypilovaná a propracovaná do nejmenšího detailu, splňuje všechny technické požadavky: tepelně izolační ochranu, protihlukovou ochranu a ochranu proti vloupání, ale také požadavky na větrání – okna z plastových profilů disponují nejnovější technologií. Okna z plastových profilů se snadno čistí a jsou nenáročná na údržbu. Vzhledem k jejich odolnosti vůči vlivům počasí a vlivům životního prostředí mají dlouhou životnost. Moderní okenní technologii lze realizovat podle vkusu a stavebního stylu nejen v bílé, ale také v acrylcoloru, dekoračním nebo dřevěném fóliování.

Výběr geometrie profilu, způsobu otevírání a rozdělení oken mají vliv na individuální charakter okna. S profily lze realizovat i okna neobvyklých tvarů. Okna z vícekomorových profilů zajistí, že teplo zůstane uvnitř a hluk venku. Poskytují jistotu, bezpečnost a vytváří nezaměnitelnou atmosféru bydlení

Plastová okna,dveře,HS portál.

Chceme Vám nabídnout,plastová okna z vysoce kvalitního německého profilu. ALUPLAST,GEALAN,SALAMANDER.

Hliníková okna,dveře,HS portál.

Tato hliníková okna jsou navržena pro ctižádostivé a nekompromisní investory.

Hliník je vhodnou volbou pro odběratele, kteří svůj domov chtějí vybavit technologiemi 21. století. Díky perfektním pevnostním parametrům, vynikající plasticitě a mimořádné odolnosti proti korozi se hliníková okna již mnohokrát osvědčila v architektuře, která si žádá nestandardní řešení.

Systém MB-45

Systém MB-45ideální na výrobu oken, dveří, předsíní, skříní a různých typů prostorových konstrukcí. Systém využívá profilovanou tepelnou rozpěrku z polyamidu vyztuženého skleněným vláknem.

Informace od výrobce

Dodavatelé

Kancelář
Novohospodská 135, Příbram IX 261 01
Kontaktujte nás:

Zavolejte nám:

+420 607 724 736

Kontaktní osoby:

Milan Šnobl - jednatel